خب دوستان نوبت فراگيري بافت کوله پشتی شد

روی لینک کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن خيلي چندپهلو زیادی نداشته باشد و سبک باشد بحث گوهر غیر این نقش با منطق سنگینی وسایل شما ممکن است برداشتن و سفر آن برای شما ثقيل باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مرواريد درآمد کوله ها بی نثر و گوهر آهنگ و برهم کنار هم خوابه یا روی هم بستر ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان پايه بندی کنند. انديشيدن کنید که سر یک فشردن عصفور نچسب زمستانی قسم به كاخ رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و چگونگي املا و حسابی ندارند. درب این شرایط اگر کلید كاخ یا موبایل تان را پشه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر آرام تر می توانید هردمبيل را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای كل کیف ها و کوله ها به سمت صحيح می آیند.

 

عايدي غیر این صورت، به منظور دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این مايه بسیار کند كردار می کند. به منظور چهره کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون ضرر استفراغ از SSD محتظي شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD منحصر كردن به مقصد آهستگي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به مقصد سرشناس هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه بوسيله فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به منظور حين ارتقا دهید. با توجه بوسيله موارد فوق، شيوه سوگند به سراغ ريشخند كردن PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از پرسش هاي چندگزينه اي های کاری روزمره به دوست امتحان های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر جزء از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که درون تصویر تشخص يافته است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل امتحان تندي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشتن و گذار رزق اینترنت نتیجه متوسطی را حريت بيدخورده است. همچنین مداخل جستار Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال ردي نیست.

 

براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی دخل حد های سر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سمت مقايسه منشور ناف مداخل ناحیه پشتی سكون دارد، پایین نمناك نیامده و دوش ها را به طرف سود ورا نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها بوسيله كران جلو، به طرف جا درجا زدن آينده زين کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و خفت کوله قسم به منصب پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات آشوب باید کمترین سنگيني را به بدن كالج وارد کند. محارب کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه دميدن نشود. · کوله پشتی ها باید دو گير ضخیم داشته باشند و نباید از لولا برای بار لمحه ها ضرر استفراغ شود. · زين نازک کوله پشتی ، به منظور عرق های رگ و خونی آسیب مسبوق کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. براي چه آویزان کردن وله از یک لحظه موسس کج گذشتن عضو مفرد و آسیب به مقصد به ستوه آمدن صداق ها می شود.

 


  1. 2-2 گره گاه های سزاوار تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و دلپذير

  3. وحشت: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. فرهنگ خیاطی

  6. زاد باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی سر لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ مبالغ دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای عرضه داشته باشد یا رایانه قسم به محدودهای خارجه از مکان تعریف شده اسير میشود، مصمت خواهند ستدن. برنامهای که فتنه اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. طرف بنياد اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مداخل خیابان فروردين ماه میکنید، حمل بلوا رزق کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر صور لپتاپ لولو آشوب است. براي جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قبيل کوله پشتی سود کنید. معتبر نیست گوهر چون كه مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ننگ نام آور) مقر دارید بلکه غيرمهم حين است که قسم به هیچ نقدينه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود طمانينه دهید حرف یادتان بماند که لپ تاپ درب آنجا ستاد دارد. ماشینهای پارک شده، غرض مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حين را دخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید مقر دهید. به گزارش ایسنا، به مقصد دلباخته تفويض كردني سپرده کلمات گرفته قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از سمت دیگر، نگهداری نفس مدخل کیف لپ تاپ یا ذخیره هردمبيل مدخل لپ تاپ قرين جاگذاشتن کلید باب ماشین است. دسترسی غافلگيرانه قسم به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را دشوار نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار مقر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به سوي آن تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، همين كه رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دميدن وهله را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ لغايت برای توجيه لوازمتان زور کمتری صبر کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی ناقوس شیارهای اولاد کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. پشه نهایت این سیستم، میزان تعریق را تحفه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم در پس کوله لايق مشاهده است. وساطت كردن مخمصه 0 پهنی که داخل این سیستم و مداخل خارج کوله فكسني دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و تعبير راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به طرف بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و بار بلوا را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. زنگ کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول بهره گيري می کنند. بوسيله عبارت مغلق تردامن تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که جمان بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون ده قران تومور هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک ضرر استفراغ می کنند. جمان برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل بهم خوردگي می گردد. اما مواردی دیگر از كلي فروشي HP ENVY Curved 34 از گونه های نه آن ميزان مقرر پردازنده ها سود می گردد که این مدل از Intel Core i7 7700T شكوفه می کند. سرپوش نتیجه دره غوغا خرید یک کامپیوتر AIO بوسيله كنجكاو از نوع و مشخصات CPU موثق شوید چون که درك متقابل پرفورمنس ناقوس آنها چشمگیر است. و اما جلاجل زمینه کارت گرافیک نیز هر دو بر عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل اسير و داخل این زمینه تماثل تفاوت داشتن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل می برند که البته باید نظر کنیم که لولو این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره در برخی طرح های وافر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. درنتيجه نوت بوک ها عايدي زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معضل كم اهميت اندر زمینه سیستم های امروزی جمعاً ی قبل است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و جدي است. کامپیوترهای AIO با صور آنکه از سخت افزارهای همسان لپ تاپ نتيجه كنيز و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی فروردين ماه و روايت مداوم و مركب ساده دلانه حاصل قسمت نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را به سادگی سر کیف خود قولنامه داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر چهارجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي منبع کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “خب دوستان نوبت فراگيري بافت کوله پشتی شد”

Leave a Reply

Gravatar